101 DW Kruki

101 Drużyna Wędrownicza "Kruki" powstała w 2005 roku z zastępu starszoharcerskiego 100 DH "Koliberki". Pierwszym drużynowym został dh Konrad Łuczyński, z którym przeżyliśmy wiele fascynujących lat.

Do 2017 roku "szefem" był pwd. Kamil Kaczmarek, HR, jedyny członek pierwotnej formacji. Przybocznym był dh Tomasz Piestrzyński, HO.
"Kruki" są drużyną męską i funkcjonują tak, jak drużyna wędrownicza funkcjonować powinna. Dalsze czy bliższe wyprawy, odjechane przedsięwzięcia, wspólne realizowanie marzeń, a przede wszystkim świetna zabawa - to jest to, co dodaje nam "powera" i motywuje do działania. Razem rozwijamy swoje pasje i zdolności, podkręcając je na wyższy "level", np. drużyną zdobyliśmy uprawnienia dot. asekuracji na ściance wspinaczkowej oraz odznakę mistrzostwa w puszczańskim obozowaniu: Leśne Wampum I stopnia, ale na tym nie poprzestajemy. Naszym celem obecnie jest ciągłe udoskonalanie naszej wiedzy harcerskiej, technik survivalu i zdobywanie sprawności mistrzowskich.

Dnia 9 września 2017 roku drużynowym został dh Tomasz Piestrzyński, pełniwszy przez wiele lat funkcję przybocznego. Przybocznym został dh Wojciech Karolczak.

Zbiórki nie odbywają się w tym samym miejscu i w tym samym czasie, chcesz do nas dołączyć to odwiedź nasz fanpage lub dzwoń (535352033).

Gra terenowa TROP 2016 - HBO Lucień

 

Logo drużyny 

Kampania Bohater
RODO
Zobacz jak się bawimy
Kalendarz
loader
BIP