55 WDHS Niezatapialni

Co nas odróżnia od innych drużyn? Przede wszystkim niebieskie mundury i miłość do żeglarstwa. Poza tym to głowy pełne szalonych pomysłów i pozytywnej energii. Każdy z nas jest wyjątkowy i każdy z nas ma mnóstwo pomysłów na siebie, ale łączy nas harcerstwo. Ze strony technicznej warto dodać, że istniejemy już ponad 10 lat i jesteśmy drużyną starszoharcerską, to znaczy dla osób w wieku gimanazjalnym.

Zainteresowny? Dołącz do nas! Z naszej strony możemy ci zagwarantować, że poznasz wspaniałych ludzi, przeżyjesz mnóstwo przygód zarówno na zbiórkach, jak i biwakach czy obozach oraz dowiesz się co to jest prawdziwe harcerstwo i co to znaczy żeglarskie życie. Przyjdź, a na pewno nie pożałujesz laugh

Zbiórki odbywają się w wodniackiej harcówce przy ul. Ogrodowej 22, spotykamy się nieregularnie, jeżeli chcesz nas odwiedzić na zbiórce wszystkiego możesz się dowiedziec kontaktując się z nami:
@: jadzia0147@gmail.com

Drużynowa:Kinga Opora