56 WDH Wodołazy

Nie obiecujemy gruszek na wierzbie. Jedyne co możemy zaoferować to mnóstwo niezapomnianych przygód, wiele wspaniałych wrażeń, dużo śmiechu i zabawy i możliwość poznania wielu wspaniałych ludzi.
Jesteśmy młodą drużyną i dopiero zaczynamy poznawać harcerski klimat. Dużo śpiewamy, gramy, uczymy się i śmiejemy. U nas nie ma czasu na nude! Każda zbiórka jest wyjątkowa i niepowtarzalna, możesz przyjść i się przekonać.
Mimo tylu różnych zainteresowań, łączy nas jedno,miłość do wody.Pomimo młodego wieku harcerzy już w niektórzych głowach powstają plany i marzenia o patencie żeglarskim. Więc dlatego niektóre nasze zbiórki mają charakter żeglarski, uczymy się węzłów czy też budowy łódki...

Zbiórki odbywają się w soboty o 16.30, z miejscem bywa różnie raz w hufcu a raz w harcówce (ogrodowa 22).

Drużynowa dh. Aneta Glinkowska