67 DH Kormorany

Czuwaj!
Jesteśmy 67 DH Kormorany. Barwy naszych chust są błękitno-żółte, co pokrótce wiąże się ze środowiskiem życia kormoranów. Nasza drużyna działa nieprzerwanie od ok. 7 lat. Na zbiórki uczęszcza około 20 harcerzy, jest to spora liczba dlatego działamy w zastępach: Zielony Płomień z zastępowym Janem Górniakiem, Czarne Pióra z zastępową Katarzyną Mikołajczyk oraz próbny zastęp Zuzanny Dróżdż. Przyboczną naszej drużyny jest druhna Anna Kamińska, natomiast drużynową druhna Michalina Skotnicka. Jesteśmy drużyną leśną, na zbiórkach najczęściej poznajemy techniki survivalowe, elementy terenoznawstwa i przyrodoznawstwa. W naszej drużynie panuje bardzo przyjazna atmosfera, lubimy się śmiać i spędzać wspólnie czas na rajdach, biwakach, obozach. Zbiórki odbywają się naprzemiennie: co drugi tydzień zbiórka drużyny w piątki o 17.30, oraz w następnym tygodniu zbiórki zastępów - Zielony Płomień - wtorek 16.00, Czarne Pióra - piątek 18.00 (w Komendzie Hufca ZHP w Zduńskiej Woli).
Serdecznie zapraszamy nowych harcerzy! (kontakt: 695786455)