Lucień

HARCERSKA BAZA OBOZOWA „LUCIEŃ”

Harcerska Baza Obozowa „Lucień” położona jest w malowniczym Gostyńsko – Włocławskim Parku Krajobrazowym. Swój urok czerpie z północnego brzegu Jeziora Lucieńskiego (zasobnego w ryby i ptactwo wodne) i bogatego zespołu boru mieszanego o charakterze świetlistej dąbrowy (dającego pełną satysfakcję grzybiarzom). Baza Wykorzystywana jest w okresie od maja do października.

Komenda Hufca ZHP w Zduńskiej Woli zaprasza na:

Letni wypoczynek dla dzieci i młodzieży w stylu harcerskim umożliwiającym aktywny i twórczy kontakt z naturą,
Wczasy rodzinne,
Obozy językowe i specjalnościowe,
Zajęcia proekologiczne,
Grzybobrania i wędkowania,
Weekendowe seminaria, warsztaty dla grup zorganizowanych i zakładów pracy,
Biwaki, wycieczki

Oferujemy:
Dwa drewniane pawilony mieszkalne (mogące pomieścić 30 osób)
Trzynaście domków campingowych (zapewniających wypoczynek 26 osobom)
Sześć pól namiotowych (mogących przyjąć 150 osób)
Dużą umywalnię rozszerzoną o natryski
Przestronną świetlicę wyposażoną w sprzęt audiowizualny
Dwie izolatki z gabinetem lekarskim

Pełne wyżywienie zapewnia dobrze wyposażona kuchnia murowana o wydajności 250 posiłków, uzupełniona zadaszoną stołówkę, usytuowaną na wolnym powietrzu z widokiem na jezioro.
Posiadamy wydzielone kąpielisko pod opieką ratownika, sprzęt wodny typu: kajaki i łodzie wiosłowe, łódź żaglową Omega, Ela. Dzięki bliskiemu sąsiedztwu przystani wodnej w Miałówku  (2,5 km) istnieje możliwość poszerzonej oferty sprzętu wodnego. W okolicy naszej bazy usytuowana jest stadnina koni w Łącku (15km) oferująca naukę jazdy konnej. Harcerska Baza obozowa ”Lucień” zajmuje powierzchnię 1,5ha, w tym 0,42ha powierzchni ogrodzonej.
Stacja PKP w Gostyninie w odległości  16 km.
Przystanek PKS w Lucieniu w odległości  5 km.
Przystanek PKS w Miałówku  w odległości 1,5 km.
Zapewniamy służbę medyczną.

Jeśli chcesz poznać koszty wypoczynku zadzwoń do nas:
Biuro Komendy Hufca ZHP Zduńska Wola tel. 8232468 tel. Kom. 0513290206

Zapraszamy!