22 DH Paradoks

Paradoks to drużyna harcerska, która po raz pierwszy ujrzała światło dzienne w 2016 roku, a już w 2017 cieszyliśmy się statusem pełnoprawnej drużyny hufca.
22 Drużyna Harcerska Paradoks zrzesza harcerzy uczęszczających do szkół podstawowych, do klas 4-6.
Funkcję drużynowego pełni druh Janek Górniak, a pomaga mu przyboczna, druhna Julia Jaksa.
W każdą sobotę spotykamy się w harcówce, aby wspólnie poznawać techniki harcerskie, wcielić się w role tropicieli, dziennikarzy czy kucharzy. Rozwijamy swoje talenty i zainteresowania, poszerzamy swoją wiedzę, spotykamy się na biwakach, a cały rok podsumowujemy wspólnym obozem, zawsze w cudnych okolicznościach przyrody.
Choć nie mamy długiej historii, prężnie działamy i bierzemy udział w działaniach hufca, za nami organizacja wigilii dla pozostałych drużyn, z którymi chętnie się integrujemy.

Zbiórki odbywają się w soboty w godzinach 12:00-13:30 w harcówce przy ul. Szkolnej 4. Znajdziecie nas również tutaj: http://fb.com/dhparadoks
Kontaks SMS: 661605871

Kampania Bohater