Oferta obozów

Półwiosek Stary 41

Termin: 4 - 18.08.2019

Obóz wypoczynkowy: 950 zł

Kurs żeglarski: 1350 zł (dodatkowe koszty: zakup podręcznika oraz koszt egzaminu i wydania patentu, wpłaty należy dokonać w czasie obozu)

Kurs żeglarski z rejsem: 1550 zł (dodatkowe koszty: zakup podręcznika oraz koszt egzaminu i wydania patentu, wpłaty należy dokonać w czasie obozu)

Uczestnicy kursu muszą również pamiętać o zabraniu zdjęcia legitymacyjnego do patentu.

Egzamin:

250 zł - pełna opłata

125 zł - opłata dla uczniów i studentów do 26 r.ż. na podstawie ważnej legitymacji.

Wydanie patentu:

50 zł - pełna opłata

Dokumenty do pobrania:

NOWA Karta kwalifikacyjna uczestnika obozu (1)

Załącznik do karty kwalifikacyjnej osoba niepełnoletnia (2)

Załącznik do karty kwalifikacyjnej osoba pełnoletnia (3)

Zgoda na patent (4)

Zestawy:

Obóz wypoczynkowy (osoba niepełnoletnia): Karta kwalifikacyjna (1) + Załącznik do karty kwalifikacyjnej osoba niepełnoletnia S/N (2).

Obóz wypoczynkowy (osoba pełnoletnia): Karta kwalifikacyjna (1) + Załącznik do karty kwalifikacyjnej osoba pełnoletnia S/P (3).

Kurs żeglarski oraz kurs z rejsem (osoba niepełnoletnia): Karta kwalifikacyjna (1) + Załącznik do karty kwalifikacyjnej osoba niepełnoletnia S/N (2) + Zgoda na patent (4) - niezależnie od tego czy decydujemy się na przystąpienie do egzaminu czy nie.

Kurs żeglarski oraz kurs z rejsem (osoba pełnoletnia): Karta kwalifikacyjna (1) + Załącznik do karty kwalifikacyjnej osoba pełnoletnia S/P (3) + Zgoda na patent (4) - niezależnie od tego czy decydujemy się na przystąpienie do egzaminu czy nie.

Prosimy o zapoznanie się z warunkami uczestnictwa tutaj.

HBO Lucień (obóz hufca dla harcerzy)

Budy Lucieńskie

Termin: 7 - 21.07.2019

Obóz wypoczynkowy: 850 zł

Dokumenty do pobrania:

Karta kwalifikacyjna Lucień (1)

Załącznik do karty kwalifikacyjnej osoba niepełnoletnia (2)

Załącznik do karty kwalifikacyjnej osoba pełnoletnia (3)

Zestawy:

Harcerz niepełnoletni: Karta kwalifikacyjna L (1) + załącznik do karty kwalifikacyjnej L/N (2).

Harcerz pełnoletni: Karta kwalifikacyjna L (1) + załącznik do karty kwalifikacyjnej L/P (3).

Prosimy o zapoznanie się z warunkami uczestnictwa tutaj.

Kampania Bohater