Społeczna Akademia Nauk w Zduńskiej Woli na 25. Finale WOŚP

Zostało zaledwie kilka dni do jubileuszowego - 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świąteznej Pomocy. Każdego roku organizacja Finału zabiera wiele czasu i wysiłku. Zaangażowanych jest wiele osób, firm i instytucji. Od wielu lat wspracia w organizacji Finału udziela zduńskowolski wydział Społecznej Akademi Nauk. W przerwie każdego z trzech koncertów zaplanowanych na dzień Finału oraz w sobotnie popołudnie w czasie meczu Gatta Active licytoane będą gadżety, które mogliśmy zakupić dzięki wsparciu uczelni. Pięknym zwieńczeniem orkiestrowego grania jest pokaz sztucznych ogni - światełko do nieba. Wysyłamy dużo pozytywnej energii i pokazujemy, ze warto jednoczyć się w dobrej sprawie. Jest to wydarzenie pięknnie, ale i kosztowne dlatego wsparcie między innymi Społcznej Akademii Nauk jest tak ważne.

Dziękujemy, że jesteście z nami!