RATOWNICY ZHP NA POKŁADZIE!

Zaczęło się niewinnie - od wykładów i ćwiczeń. Później pojawiły się gry i symulacje. W międzyczasie zawiązały się znajomości a grupy ćwiczeniowe zgrywały się coraz bardziej. Dwa weekendy, dziesiątki godzin, kilometry bandaże... Efekt końcowy? Dwadziescioro wyjątkowych młodych ludzi - Ratowników ZHP. Pełni wiedzy, umiejętności i zapału.

Napisalibyśmy, że w Zduńskiej Woli stało się bezpieczniej, ale nie możemy zapomnieć, że w Kursie udział wzięli przedstawiciele wielu środowisk. Miło nam było gościć harcerzy i harcerki z hufców: Łask, Pabianice,  Poznań Nowe Miasto oraz PIAST Poznań Stare Miasto. Instruktorzy przyjechali z Krakowa, Radomska, Opoczna i Wrocławia i Poznania. Było wesoło i powaznie, bo temat pierwszej pomocy to ważna sprawa.

Gratulujemy wszystkim ukończenia kursu i życzymy powodzenia na dalszej ratowniczej drodze.

Dziękujemy wszystkim instruktorom, organizatorom i osobom wspierającym. Kadra pomocnicza stanęła na wysokości zadania, za co bardzo serdecznie dziękujemy - bez Was kurs nie mógłby się wydarzyć.

Dziękujemy za wsparcie i gościnę Społecznej Akademii Nauk - Wydział w Zduńskiej Woli - zawsze możemy na Was liczyć!