Biblioteczka hufca w nowej odsłonie :)

Czuwaj!
Pewnie niewielu z Was wie o istnieniu w naszym hufcu biblioteczki zawierającej pozycje przydatne w codziennej pracy każdego instruktora, a nawet harcerza. Dziesiątki książek są do waszej dyspozycji. Interesującej was pozycji możecie poszukać pod tym adresem: tnij.org/bimetzdw lub w papierowej wersji katalogu (posegregowanej tematycznie i alfabetycznie).
czytaj więcej...

Odrobina wakacji zimą, czyli dlaczego warto przeczytać „Czarne Stopy”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

              

 

                 Zapytani o literaturę harcerską zaraz po „Skautingu dla chłopców” myślimy o „Czarnych

czytaj więcej...

I Przegląd Piosenki Turystycznej

Serdecznie zapraszamy wszystkie gromady zuchowe, klasy 1-3 szkół podstawowych oraz dzieci z przedszkoli do wzięcia udziału w I Przeglądzie Piosenki Turystycznej! Wydarzenie zaplanowane jest na dzień Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W trakcie przeglądu nasi harcerscy wolontariusze będą zbierali pieniądze do puszek. W ten sposób będziemy mogli wspólnie pomóc drugiemu człowiekowi.

Festiwal przebiegał będzie pod nazwą "Śpiewamy od serca", a jego tematyka zahaczać o piosenki turystyczne, harcerskie oraz żeglarskie. Zgłoszenia będziemy przyjmować za pośrednictwem

czytaj więcej...

Rejestracja wolontariuszy ruszyła!

Drodzy wolontariusze!

Ruszyła rejestracja!

Drużynowi i koordynatorzy w szkołach otrzymali wczoraj bądź otrzymają dzisiaj informacje o wstępnie ustalonej liczbie identyfikatorów do ich dyspozycji. To jest ten czas, zeby się zgłaszać!

Jeżeli chcecie działać indywidualnie możecie się zgłaszać na adres: sztab.zhp@gmail.com oraz w wiadomości na facebook'u.

czytaj więcej...
Kampania Bohater
RODO
Zobacz jak się bawimy
Kalendarz
loader
BIP