Koncert z okazji 26. Finału WOŚP - Klub Muzyczny Hades

Zapraszamy Was serdecznie na pierwszy z koncertów finałowego dnia.

Ruszamy punktualnie o godzinie 17-ej 14. stycznia 2018. Zagra dla Was kilka zespołów, a w przerwach będzie można wylicytować wyjątkowe przedmioty.

 

Do zobaczenia!

Masz sokole oko? Czas wziąć udział w orkiestrowych zawodach strzeleckich!

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w kolejnej atrakcji tegorocznego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Będą to zawody strzeleckie zorganizowane przez Szkolny Klub Strzelectwa Sportowego LOK „SOKÓŁ" w Zduńskiej Woli.

Strzelnica mieści się przy ulicy Szadkowskiej 16a. Bardzo serdecznie Was tam zapraszamy. Zapraszamy na stronę Klubu - może ktoś z Was załapie bakcyla strzelectwa sportowego.

Zapraszamy

czytaj więcej...

Zaczynamy orkiestrowe granie 2018!

Już 14. stycznia 2018 wystartuje kolejny, 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jak każdego roku przy hufcu Zduńska Wola działać będzie sztab, w tej chwili jesteśmy na ostatnim etapie formalnego jego powołania. Szef sztabu - Igor Wojciechowski - i wszyscy jego współpracownicy, palą się już do pracy, więc nie czekając na formalności

czytaj więcej...

Zapowiedż zjazdu sprawozdawczego Hufca - 18.11.2017 godz. 16:00

Za niespełna miesiąc spotkamy się by podsumować upływającą połowę kadencji obecnego składu Komendy Hufca i zaplanować działania nakolejne dwa lata. Poniżej zamieszczony jest rozkaz Komendanta Hufca z informacjami o przyznanych prawach wyborczych. Zapraszamy do zapoznania i spotkania 18.11.2017 - sobota, o godzinie 16:00 w Hufcu (ul. Złotnickiego 23).

Do zobaczenia!

 

 

 

Zduńska Wola 10.10.2017

Związek Harcerstwa Polskiego
             Komendant Hufca
               

czytaj więcej...
Kampania Bohater
RODO
Zobacz jak się bawimy
Kalendarz
loader
BIP