OBÓZ ZARZECZE - Co Zabrać ze sobą :)

Drodzy rodzice, kochani harcerze!

Góry i jezioro żywieckie już na nas czeka… kończymy nasze przygotowania. Pozostało się spakować, ubrać mundur i przeżyć wspólnie kolejną harcerską przygodę.

7  lipca ruszamy spod hufca o godzinie 7.00 … Bądźcie punktualnie, w mundurach i w dobrym humorze!

Przypominamy tylko, że wszystkie formalności należy dopełnić do końca czerwca. W czasie trwania obozu na tablicy informacyjnej przed hufcem będą znajdowały się wszystkie niezbędne informacje ułatwiające kontakt z Państwa dziećmi, adres bazy harcerskiej, numery telefonów kadry. Termin powrotu i orientacyjna godzina.

czytaj więcej...

Wielka Zbiórka Harcerska!

Piknik harcerski

Już w sobotę, 15.06 zapraszamy na WIELKĄ ZBIÓRKĘ!

Harcerze z hufca Zduńska Wola zapraszają do wspólnej zabawy i spędzenia soboty w gronie przyjaciół i rodziny. Zafundujemy wam mnóstwo świetnej zabawy w harcerskim stylu.
Zaproście kolegów, koleżanki, mamy, ojców, babcie, ciocie i sąsiadów, oderwijcie oczy
od telewizorów i wyjdźcie z domów, aby spędzić ją w gąszczu harcerskiej przygody.
Harcerstwo to nie tylko mundur i przestarzałe stereotypy przyjdź i zobacz kim jesteśmy!
Może zechcesz zostać jednym z nas


(chętnych na grę

czytaj więcej...

Zbiórka Wyborcza 05.06.2013

Druhny i druhowie,

Informujemy, że Zbiórka Wyborcza delegata na Zjazd ZHP odbędzie się 05.06.2013 roku w Hufcu ZHP Zduńska Wola przy ul. Złotnickiego 23. Rozkaz został wydany i wywieszony w Hufcu z dniem 04.05.2013. Natomiast Regulamin oraz Porządek Obrad jest dostępny w Hufcu od 21.05.2013 roku. Zapraszamy!

 

1 Procent dla ZHP

Już po raz kolejny rozliczając swój podatek za zeszły rok mogą Państwo przekazać 1% podatku na organizacje pożytku publicznego jaką jest ZHP.

Zachęcamy serdecznie Państwa do tego, gdyż to nic nie kosztuje. Wystarczy wypełnić odpowiednią rubrykę w formularzu PIT i dostarczyć zeznanie podatkowe do Urzędu Skarbowego, który przekaże nam 1% Państwa podatku.

Zapraszamy do zapoznania się z

czytaj więcej...
Święto Chorągwi 2014
Partnerzy
Zobacz jak się bawimy
Kalendarz
loader
BIP