Rozpoczął się 38. Zjazd Związku Harcerstwa Polskiego

W dniu dzisiejszym rozpoczął się 38. Zjazd ZHP. Najważniejsze wyzwania najbliższych dni to wybór nowych władz naszej organizacji, podjęcie istotnych decyzji statutowych, a także wyznaczenie kierunku rozwoju ZHP w kolejnych latach.

Pierwszy dzień poświęcony zostanie tzw. obradom roboczym, a uroczyste otwarcie Zjazdu ZHP odbędzie się w dniu jutrzejszym. Tego dnia zostaną przedstawione sprawozdania ustępujących władz a kulminacyjnym punktem będą wybory władz ZHP na kolejną kadencję.

Trzeciego dnia Zjazdu ZHP odbędzie się dyskusja i przyjęcie zmian w Statucie ZHP,

czytaj więcej...

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza! To już dziś! Prawdopodobnie niewielu z Was uświadamia sobie, że to właśnie Wasz dzień! Dziękujemy ogromnie za Wasz wysiłek, za energię, za chęć działania. Bez Was niczego nie bylibyśmy w stanie zrobić – jesteście dla nas inspiracją i dajecie siłę do dalszego działania. I oby tak dalej… Sto lat już było, chociaż dwieście jeszcze by się przydało :)

Sztab 22 Finału WOŚP powołany!

Mamy Sztab! Dzisiaj udało się dokończyć wszelkie formalności związane z założeniem Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przy naszym Hufcu. Szefową Sztabu będzie pwd. Anna Sobieraj. Mieliśmy już okazję pracować z Anią przy poprzednim Finale. Zespół Sztabu już intensywnie działa, jeżeli jednak ktoś z Was chciałby jeszcze się zgłosić do pomocy - zapraszamy! O wszystkim co się dzieje możecie poczytać również na fanpage'ach Hufca i

czytaj więcej...

Andrzejkowo 2013

72 DH Horyzont zaprasza na wieczór z wróżbami, który odbędzie się 29 listopada w naszym kochanym hufcu.
Prosimy każdą drużynę o wymyślenie unikatowej i niepowtarzalnej wróżby andrzejkowej oraz przygotowanie mrocznego stanowiska drużyny, na którym to harcerze będą prezentować swoje umiejętności przewidywania przyszłości ;)
Prosimy także wszystkich harcerzy o przygotowanie strojów andrzejkowych.
W trakcie trwanie wieczoru każdy będzie mógł zagłosować na stanowisko, które jego zdaniem było najlepsze. Nie zabraknie

czytaj więcej...
Kampania Bohater
RODO
Zobacz jak się bawimy
Kalendarz
loader
BIP