Wigilia Hufca 2013

Serdecznie zapraszamy zuchy, harcerzy oraz instruktorów hufca ZHP Zduńska Wola na Wigilię, która już 20 grudnia – piątek – w budynku hufca (ul. Złotnickiego 23). Spotkanie rozpoczynamy o godzinie 18:00. Spodziewamy się, że zjawicie się całymi gromadami, drużynami, kręgami, zespołami i będzie ogromne zamieszanie i będzie ciasno i tłoczno i cudownie. Droga Starszyzno – bądźcie z nami tego dnia, będzie nam wszystkim ogromnie miło. 
Organizacją spotkania wigilijnego w tym roku zajmuje się 1 Wodna Drużyna Wędrownicza – co poszczególne drużyny

czytaj więcej...

Pożegnanie druha hm. Antoniego Owczarka

Druhny i druhowie, z ogromnym smutkiem informujemy, że w środę 11. grudnia na wieczną wartę odszedł druh hm. Antoni Owczarek. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w najbliższy poniedziałek 16. grudnia w Parafii p.w. Św, Pawła Apostoła w Zduńskiej Woli o godzinie 13:00.
Aby towarzyszyć druhowi w ostatniej drodze zbieramy się wszyscy o godzinie 12:30 pod hufcem i stamtąd udamy się razem do kościoła.

Rozpoczął się 38. Zjazd Związku Harcerstwa Polskiego

W dniu dzisiejszym rozpoczął się 38. Zjazd ZHP. Najważniejsze wyzwania najbliższych dni to wybór nowych władz naszej organizacji, podjęcie istotnych decyzji statutowych, a także wyznaczenie kierunku rozwoju ZHP w kolejnych latach.

Pierwszy dzień poświęcony zostanie tzw. obradom roboczym, a uroczyste otwarcie Zjazdu ZHP odbędzie się w dniu jutrzejszym. Tego dnia zostaną przedstawione sprawozdania ustępujących władz a kulminacyjnym punktem będą wybory władz ZHP na kolejną kadencję.

Trzeciego dnia Zjazdu ZHP odbędzie się dyskusja i przyjęcie zmian w Statucie ZHP,

czytaj więcej...

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza! To już dziś! Prawdopodobnie niewielu z Was uświadamia sobie, że to właśnie Wasz dzień! Dziękujemy ogromnie za Wasz wysiłek, za energię, za chęć działania. Bez Was niczego nie bylibyśmy w stanie zrobić – jesteście dla nas inspiracją i dajecie siłę do dalszego działania. I oby tak dalej… Sto lat już było, chociaż dwieście jeszcze by się przydało :)

Święto Chorągwi 2014
Partnerzy
Zobacz jak się bawimy
Kalendarz
loader
BIP