Zaproszenie na Dzień Myśli Braterskiej

Zapraszamy serdecznie wszystkich, zarówno tych obecnych jak i tych dawnych, instruktorów, drużynowych, harcerzy, zuchów związanych z naszym hufcem na tegoroczny Dzień Myśli Braterskiej. Obchody odbędą się 21 lutego, o godzinie 18:00 w budynku naszego hufca. Każdy, kto ma chociaż niewielki sentyment do harcerstwa będzie mile widzialny.

Czuwaj!

Centralny Bank Pomysłów

W listopadzie 2012 roku został powołany Wydział Inspiracji i Poradnictwa GK ZHP, którego celem jest przede wszystkich promowanie osiągnięć poszczególnych instruktorów, w tym materiałów wypracowanych w ramach prób na stopnie instruktorskie oraz odznaki kadry kształcącej i programowej. Niestety, bardzo wiele cennych opracowań zostaje zaprezentowanych tylko w bardzo wąskim gronie i nie powiększa dorobku instruktorskiego ZHP.  

Tak powstała idea Centralnego Banku Pomysłów, do jakiego trafiałyby godne polecenia materiały wypracowywane na

czytaj więcej...

Pociągiem nad Bajkał - propozycja na wakacje 2014

25 lat po upadku żelaznej kurtyny, który umożliwił zjednoczenie Niemiec, Bund der Pfadfinderinnen und Pfadfinder e.V. (BdP) planuje, wraz z organizacjami partnerskimi z Polski, Rosji, Białorusi i innych krajów Europy Wschodniej, projekt poznawczy i spotkanie na trasie legendarnej kolei transsyberyjskiej.

 

Aby wspólnie z harcerzami i skautami z krajów byłego Układu Warszawskiego świętować 25. rocznicę przemian demokratycznych w Europie Środkowej latem 2014 roku 400 skautów z krajów projektu pojedzie razem pociągiem z Berlina przez Warszawę, Mińsk i

czytaj więcej...

Niezwyczajni są wśród nas - zgłaszamy!

Po raz trzeci kapituła i internauci wybiorą „Niezwyczajnych” – instruktorów Związku Harcerstwa Polskiego, którzy w roku 2013 osiągnęli szczególne efekty
w swej harcerskiej służbie – laureatów pięciu kategorii plebiscytu poznamy podczas uroczystej gali z okazji Dnia Myśli Braterskiej.

Plebiscyt przebiegać będzie w kilku etapach.
Do zakończenia pierwszego zostały trzy dni – to ostatni dzwonek, aby zgłosić swoich faworytów do tytułu!
Do 19 stycznia czekamy na zgłoszenia

czytaj więcej...
Kampania Bohater
RODO
Zobacz jak się bawimy
Kalendarz
loader
BIP