Obóz się zbliża - co zabrać?

Na obóz harcerski do Lucienia jedzie wielu harcerzy, którzy przez lata praktyki zapoznali się z zasadami panującymi na obozie oraz z listą niezbędnych przedmiotów, które ułatwiają przeżycie w czasie ponad dwutygodniowej leśnej przygody. Co roku jednak obozową ekipę zasila grono młodych harcerzy, dla których opisuję listę potrzebnych oraz ważnych rzeczy, które należy zabrać na obóz. Może starym wyjadaczom również się przyda takie przypomnienie.

• Mundur, jako podstawowe wyposażenie każdego harcerza wybierającego się na obóz harcerski.

czytaj więcej...

Obóz hufca - Lucień

Zabawę na tegorocznym obozie drużyn w Harcerskiej Bazie Obozowej Lucień zaczynamy 29 czerwca. Harcerze Hufca Zduńska Wola będą przeżywać kolejną, wspólną, obozową przygodę. Zabawę kończymy 15 lipca. Podczas obozu (12 lipca) będziemy świętować 50-lecie HBO Lucień. To będzie niezwykle ważne i uroczyste wydarzenie. Podsumujemy też całoroczną pracę drużyn, będziemy korzystać z uroków lasu i wody w iście harcerskim stylu.  Kadra jest już prawie gotowa. Nad wszystkim czuwa phm. Radosław Rybacki - komendant tegorocznego obozu w Lucieniu. Stanu kąpieliska i bezpieczeństwa pilnować będzie dwóch ratowników. Będziecie bezpieczni, zmęczeni i

czytaj więcej...

Zjazd Nadzwyczajny Hufca

Przypominamy, że zgodnie w wydanym w dniu 04.05.2014 roku rozkazem  w najbliższą środę (11.06.2014) odbędzie się w hufcu Zjazd Nadzwyczajny w celu wyboru delegatów na Zjazd Zwykły Chorągwi Łódzkiej ZHP dnia 4 października 2014.
Materiały do odebrania w sekretariacie.

Posiedzenie HKSI

Hufcowa Komisja Stopni Instruktorskich zaprasza wszystkich, którzy mają jakąś sprawę na posiedzenie, które odbędzie się 20 czerwca o godzinie 17:00 w hufcu.

Jeżeli Twoja próba już od dawna leży w szufladzie, a może masz tylko jej zarys w głowie bądź musisz wnieść jakieś poprawki do aktualnie realizowanej to czas się zmobilizować!

Wakacje to doskonały moment na podgonienie trochę obowiązków pozaszkolnych i realizację wybranych zadań.

Tych co zamykają już próby chyba poganiać nie trzeba? A

czytaj więcej...
Kampania Bohater
RODO
Zobacz jak się bawimy
Kalendarz
loader
BIP