Obóz hufca - Lucień

Zabawę na tegorocznym obozie drużyn w Harcerskiej Bazie Obozowej Lucień zaczynamy 29 czerwca. Harcerze Hufca Zduńska Wola będą przeżywać kolejną, wspólną, obozową przygodę. Zabawę kończymy 15 lipca. Podczas obozu (12 lipca) będziemy świętować 50-lecie HBO Lucień. To będzie niezwykle ważne i uroczyste wydarzenie. Podsumujemy też całoroczną pracę drużyn, będziemy korzystać z uroków lasu i wody w iście harcerskim stylu.  Kadra jest już prawie gotowa. Nad wszystkim czuwa phm. Radosław Rybacki - komendant tegorocznego obozu w Lucieniu. Stanu kąpieliska i bezpieczeństwa pilnować będzie dwóch ratowników. Będziecie bezpieczni, zmęczeni i

czytaj więcej...

Zjazd Nadzwyczajny Hufca

Przypominamy, że zgodnie w wydanym w dniu 04.05.2014 roku rozkazem  w najbliższą środę (11.06.2014) odbędzie się w hufcu Zjazd Nadzwyczajny w celu wyboru delegatów na Zjazd Zwykły Chorągwi Łódzkiej ZHP dnia 4 października 2014.
Materiały do odebrania w sekretariacie.

Posiedzenie HKSI

Hufcowa Komisja Stopni Instruktorskich zaprasza wszystkich, którzy mają jakąś sprawę na posiedzenie, które odbędzie się 20 czerwca o godzinie 17:00 w hufcu.

Jeżeli Twoja próba już od dawna leży w szufladzie, a może masz tylko jej zarys w głowie bądź musisz wnieść jakieś poprawki do aktualnie realizowanej to czas się zmobilizować!

Wakacje to doskonały moment na podgonienie trochę obowiązków pozaszkolnych i realizację wybranych zadań.

Tych co zamykają już próby chyba poganiać nie trzeba? A

czytaj więcej...

Leśne Harce Zastępów 2014

Zaproszenie do udziału w niezwykłej imprezie harcerskiej w długą tradycją.

Wszelkie informacje i formularz zgłoszeniowy na stronie LHZ oraz w ulotkach poniżej.

Do 31 maja opłata za jednego uczestnika to 35 zł.

Zachęcamy do udziału w tym niezwykłym spotkaniu.

Kampania Bohater
RODO
Zobacz jak się bawimy
Kalendarz
loader
BIP